Układ paliwa, korki

Gaźniki do kosy spalinowej

Układ paliwa w kosach spalinowych jest podstawowym systemem pozwalającym na równą i wydajną pracę urządzenia. Szczególnie istotne jest przygotowanie odpowiedniego składu mieszanki paliwowej, która powstaje z połączenia paliwa i powietrza we właściwych proporcjach. Taka mieszanka powstaje w gaźniku, a w przypadku pił i kosy spalinowej szczególnie istotne jest to, żeby gaźnik działał w każdej pozycji. Tylko wówczas możliwe będzie swobodne operowanie urządzeniem i zastosowanie kosy w różnych płaszczyznach.

Korek do piły Stihl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki wybór korków do piły spalinowej Stihl, które zabezpieczą układ paliwowy przed zabrudzeniem. Korki spełniają również bardzo ważną funkcję utrzymania właściwego ciśnienia w układzie paliwowym, co gwarantuje prawidłową pracę urządzenia. Właściwa podaż powietrza umożliwi przygotowanie odpowiedniej dla danego silnika mieszanki paliwowej, a zastosowanie produktów renomowanych producentów zapewni długotrwałą pracę piły.

Oops!

Brak wyników.

Wygląda na to, że nie posiadamy podanego produktu. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta kontakt@warsztatogrodnika.pl