Kategoria: Łopaty, szpadle

Aktywne filtry

Łopaty i szpadle w sklepie Warsztatogrodnika.pl

Łopaty i szpadle to narzędzia bez których nie sposób poradzić sobie z pracami w ogrodzie. W sklepie Warsztatogrodnika.pl posiadamy szereg narzędzu tego typu, które ułatwią prace zarówno w obrębie ogrodu jak i poza nim. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości łopatę oraz szpadel, które posłużą przez wiele lat. Sprawdź nasze propozycje akcesoriów do prac ogrodowych i wybierz te, które są dla Ciebie odpowiednie.

Łopata - niezbędne narzędzie do prac ogrodowych

Wiosna, lato i jesień to te pory roku, kiedy prace ogrodowe nabierają tempa. Rozsada drzew i krzewów, budowa ścieżek czy podjazdów, wszystkie te czynności wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości różne rodzaje łopat ogrodowych, które cechują zarówno wysoką jakością jak i wygodą podczas wszelkich prac. W naszej ofercie znajdziesz m.in. łopaty do ziemi, łopaty metalowe, wąskie łopaty do kopania czy szufle ogrodowe. Nasi specjaliści chętnie doradzą jaka łopata będzie najbardziej odpowiednia do konkretnego typu prac.

Łopata do śniegu - jak ją wybrać?

Właściciele domów w okresie zimowym często borykają się z problemem zalegającego śniegu na posesji. Koniecznym jest jego usuwanie, jednak odpowiednia łopata do śniegu może nie być łatwa do znalezienia. Warto zwrócić uwagę na rodzaj trzonka oraz sposób jego mocowania do szufli. Istotnym jest również materiał z jakiego wykonana jest łopata śniegowa. Warto stawiać na trwałe i niezawodne materiały, które nie ulegną zniszczeniu po jednym sezonie. W naszym sklepie chętnie podpowiemy która łopata do odśnieżania sprawdzi się najlepiej. Przeczytaj nasz poradnik:

Gdzie przydadzą się buty robocze z blachą

Jak naostrzyć nożyce do żywopłotu

Jak nawinąć żyłkę do kosy spalinowej