Wypalarka do chwastów Thermoflamm Classic Bio Plus | Gloria

Wypalarka do chwastów Thermoflamm Classic Bio Plus | Gloria

230,20 zł
Brutto

Kod produktu
RN129930

Identyfikator

000294.0000

Ilość
Wysyłka w ciągu 2 dni

 

Zapewniamy bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa pod wskazany adres

 

Profesjonalna obsługa klienta

Opis:
Przyrząd do termicznego usuwania chwastów, bez użycia środków chemicznych. Dzięki Thermoflamm bio Classic PLUS możesz łatwo i wygodnie usuwać chwasty, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, jak schody zewnętrzne czy narożniki. Dzięki temperaturze płomienia do 1000 ° C Thermoflamm bio Classic PLUS skutecznie usuwa i usuwa chwasty.

Urządzenie powoli przesuwa się nad chwastami w odległości około 3 cm, uciekające ciepło przenika głęboko do systemu korzeniowego i powoduje krzepnięcie płynu komórkowego w komórkach roślinnych. Ściany komórki są wysadzone przez ekspansję. Zapewnia to nie tylko krótkotrwały efekt, ale także trwałe usunięcie chwastów.

Wyposażona w automatyczny mechanizm zapłonu (zapłon piezoelektryczny), obsługa urządzenia jest prosta i bezpieczna. Ze względu na wygodną długość 80 cm chwasty można łatwo usunąć stojąc z płonącym płomieniem - nużące pielenie w zgiętej pozycji dobiegło końca. Dzięki wadze 2,1 kg Thermoflamm bio Classic jest również łatwy w użyciu.

Po użyciu należy wyłączyć dopływ gazu w obszarze uchwytu, odkręcić wkład gazowy z możliwością wielokrotnego szczelnego zamykania i zachować go do momentu ponownego użycia.

Thermoflamm bio Classic PLUS jest również idealny do rozpalenia węgla drzewnego i drewna opałowego. Przytrzymaj urządzenie nad węglem drzewnym przez kilka sekund, a przytulny wieczór przy grillu może rozpocząć się po kilku minutach.

Specyfikacja:
Długość głowicy palnika 27 mm
Waga 2,1 kg
Długość 800 mm
Dołaczony pojemnik z gazem 600 ml wystarcza na ok. 2 godzin pracy
Temperatura płomienia do 1000 ° C

Numer katalogowy:
000294.0000

Jednostka:
sztuka

RN129930