Kategoria: Taczki, pojemniki

Oops!

Brak wyników.

Wygląda na to, że nie posiadamy podanego produktu. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta kontakt@warsztatogrodnika.pl

Taczka budowlana 

Taczki to narzędzia potrzebnie nie tylko na budowie, ale także do pracy w przydomowym ogródku. Pozwalają na sprawne przemieszczanie przedmiotów o dużej wadze, płynów oraz substancji sypkich, takich jak na przykład beton. Taczki doskonale nadają się do porządkowania przestrzeni w ogrodzie, pozwalając na przewiezienie zebranych liści, ściętych gałęzi oraz ziemi. Nawet tak wytrzymałe narzędzia pracy warto regularnie serwisować, ze względu na specyfikę pracy najczęściej uszkodzeniu ulegają opony do taczki oraz dętki do taczki.

Taczka ogrodowa

Te niezwykle poręczne narzędzia występują w kilku odmianach, najczęściej spotykane są taczki aluminiowe, jednak coraz częściej od użytku wybiera się także taczki plastikowe. Niezależnie od tego czy szukasz taczki ogrodowej czy też taczki do robót budowlanych, w ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów o różnej pojemności. W ten sposób będziesz mógł dobrać produkt, który spełni Twoje wymagania i zapewni wsparcie podczas pracy.