Kategoria: Płatnice

Aktywne filtry

Płatnica - piła do cięcia drewna

Obowiązkowym elementem każdego warsztatu jest płatnica do drewna. Znalazła zastosowanie zarówno do prac w domu jak i w ogrodzie, jest niezbędna do precyzyjnego i wygodnego cięcia elementów drewnianych. Piła płatnica do drewna wyposażona została w specjalnie wyprofilowaną, ergonomiczną rączkę sprawiającą, że jej użytkowanie jest komfortowe i wydajne. 

Ze względu na rozstaw zębów, płatnice dzieli się na te do szybkiego i precyzyjnego cięcia. Drobne i gęsto rozstawione zęby gwarantują dokładność, natomiast stosunkowo duże odległości między zębami powodują szybsze dzielenie większych elementów drewna. Wysoka jakość wykonania i zabezpieczenie przed korozją sprawiają, że oferowane płatnice cieszą się dużą popularnością.

Piła płatnica do drewna

Płatnica wyposażona w szeroki brzeszczot pozwala na szybkie dzielenie większych kawałków drewna, ale także jest doskonałym narzędziem służącym do cięcia kartonu, płyt MDF i HDF. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór ręcznych pił do wszelkiego rodzaju drewna, które charakteryzują się doskonałą trwałością i niezawodnością.