Kategoria: Grabie

Aktywne filtry

Wytrzymałe grabie ogrodowe

Trudno wyobrazić sobie piękny i zadbany trawnik bez zastosowania przy jego pielęgnacji podstawowych narzędzi, w tym grabi. Są one szczególnie ważne kiedy jesienią zbiera się opadające na trawnik liście, następnie na wiosnę, kiedy to trawnik po zimie przygotowuje się do wzrostu. Ich podstawową funkcją jest zbieranie siana i liści, jednak nierzadko wykorzystuje się grabie do wertykulacji. Ich drobne ząbki zapewniają dostęp powietrza do głębszych warstw trawnika, co niesamowicie sprzyja jego wzrostowi.

Grabie do trawy

Istnieje kilka rodzajów grabi, różnią się one zastosowaniem, materiałem z jakiego zostały wykonane oraz rozstawem zębów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo doskonałe grabie do trawy umożliwiające przeczesanie terenu, napowietrzenie i zebranie usychających źdźbeł, grabie do liści o dość szeroko rozstawionych zębach, świetnie zbierają opadające liście oraz uniwersalne grabie metalowe do różnych zastosowań, wykonane z ocynkowanej stali, odpornej na uszkodzenia.

Grabie ogrodowe w sklepie Warsztatogrodnika

W naszym sklepie znajdziesz grabie ogrodowe do trawy dzięki którym Twój trawnik bez względu na porę roku będzie wypielęgnowany i zadbany. Oferujemy najwyższej jakości grabie ogrodowe, które możesz wykorzystać do większości prac w ogrodzie, zarówno do ręcznej wertykulacji trawnika, jak i rozkładania nawozu, grabienia liści, suchej trawy czy świeżo nawiezionej ziemi. Sprawdź jakie rodzaje grabi posiadamy w ofercie i wybierz te, które będa dla Ciebie najlepsze.

Chcesz mieć zadbany trawnik, ale masz problem z nożem w kosiarce?

Przeczytaj:

Jak naostrzyć nóż do kosiarki